RU
UA
Про компанію
Продукція
Сертифікати
Контакти
RU
UA

ТОВ "ІНДУСТРІЯ, ЛТД"

Виробництво вапна в Запоріжжі

1
2
Известковые отвалы

Виробництво вапна
в Україні

Підприємство ТОВ "Індустрія, ЛТД" займається виробництвом і реалізацією вапна на території України і розташоване в передмісті Запоріжжя, селищі міського типу Кушугум, Запорізького району. Кушугумскій вапняний завод був організований в 1935 році.

На даний момент завод виробляє вапно для флюсування 1 сорту ІФА-1 згідно ТУ 14.1-22117613-001-2002. Основною сировиною для виробництва вапна є вапняк, фракція якого становить 40-80мм, що відповідає умовам ТУ 14-16-35-98.

Заводом використовуються дві печі для випалювання вапна, які працюють на твердому паливі. В якості палива для випалу вапняку і отримання вапна використовується вугілля антрацитної марки АО, АКО, фракцією 30-60мм, 30-80, що відповідає вимогам ДСТУ 4096-2002.

Для отримання більш високої якості продукції, в 2009-2010 роках була проведена модернізація технологічного процесу виробництва вапна: змінений процес приготування шихти для випалу вапняку. Біля печей був введений в експлуатацію тракт подачі шихти з використанням вагових дозаторів вапняку і палива.

Виробництво вапна на території України є основним напрямком нашої галузі, сьогодні вапняний завод - сучасне, активно розвивається підприємство, яке пропонує своїм клієнтам високоякісну продукцію та вигідні умови співпраці.

Підприємство входить в ТОП-5 Національного бізнес рейтингу України,
в номінації "Лідер галузі".

Наша продукція

Производство и реализация извести в Украине

Вапно

Производство и реализация минерального порошка в Украине

Мінеральний
порошок

Производство и реализация щебня в Украине

Щебінь
вапняковий

Наші переваги

01

Якість Якісне вапно 1 і 2 сорту

02

Потужності понад 75 000 тонн на рік

03

Поставки ЖД вагонами, автотранспортом

Фото производства ООО ИНДУСТРИЯ ЛТД Фото производства ООО ИНДУСТРИЯ ЛТД Фото производства ООО ИНДУСТРИЯ ЛТД

Кушугумскій вапняний завод був організований в 1935 році. За документами в 1951р. на балансі заводу перебувало 31,9 га земель. У 1967 році, за рішенням виконкому Запорізької Ради депутатів було передано 8,3Га орної землі, закріпленим за Кушугумскім вапняним заводом, під індивідуальні житлові забудови в кількості 104 садиби.

Документи і сертифікати

Натисніть, щоб подивитися карту
Разработка и продвижение сайта -
Effective Studio - Создание сайтов и продвижение в интернете EFFECTIVE STUDIO